Richard

Richard SCHEPERS

bestuurder, expert & commercieel verantwoordelijke
012 23 23 11
richard.schepers@confideo.be
erkend BIV 501.773
bemiddelaar – syndicus
anne-2

Anne VANDORMAEL

bestuurder, syndicus & kantoorverantwoordelijke
012 23 23 11
syndicus@confideo.be
erkend BIV 502.168
bemiddelaar – syndicus
Wouter Proesmans

Wouter PROESMANS

bestuurder
012 23 31 51
wouter.proesmans@confideo.be
 
 
 
stephanie Triest

Stephanie TRIEST

bestuurder
012 23 23 11
stephanie.triest@confideo.be
erkend BIV 509.425
syndicus
 
Julie Proesmans

Julie PROESMANS

commercieel verantwoordelijke verkoop
012 23 23 11
julie.proesmans@confideo.be 
stagiair vastgoedmakelaar BIV 511.921
bemiddelaar
Charlier Johan-2928

Johan CHARLIER

vastgoedmedewerker verhuur & rentmeesterschap
012 23 23 11
johan.charlier@confideo.be 
 
 
Jana Kersten

Jana KERSTEN

vastgoedmedewerkerster verkoop & verhuur
012 23 23 11
jana.kersten@confideo.be 
 
 
Rita Bruggen

Rita BRUGGEN

medewerkerster dossierbeheer
012 23 23 11
rita.bruggen@confideo.be
 
 
 
tine-swennen

Tine Swennen

medewerkerster dossierbeheer
012 23 23 11
tine.swennen@confideo.be